Victron Energy MultiPlus C 24V/1600VA/40-16A
Kategori
24V
Stok Kodu
CMP241620000
Garanti Süresi
24 Ay
Havale
43.510,61 TL (%5,00 havale indirimi)
* 4.804,87 TL den başlayan taksitlerle!
45.800,64 TL
Kargo Bedava
Stok Sorunuz
Victron Energy MultiPlus C 24V/1600VA/40-16A İnvertör - Redresör (Akü Şarj Cihazı)
İki AC çıkışı
Paralel çalışma kapasitesi sayesinde neredeyse sınırsız güç
6 üniteye kadar Multi, daha yüksek güç çıkışı sağlayacak şekilde paralel olarak çalışabilir. Örneğin altı 24/5000/120 ünite, 25 kW / 30 kVA çıkış gücü ve 720 Amp şarj kapasitesi sunar.
Trifaze çıkış imkânı
Paralel bağlantıya ek olarak aynı model üç ünite trifaze çıkış için yapılandırılabilir. Ancak bununla bitmiyor: Devasa bir 75 kW / 90 kVA invertör ve 2000 Amp şarj kapasitesi için üç ünitelik 6 adede kadar set paralel bağlanabilir.
PowerControl - Sınırlı jeneratör, kıyı tarafı veya şebeke gücüyle başa çıkma
MultiPlus çok güçlü bir akü şarj cihazıdır. Bu nedenle jeneratör veya kıyı beslemesinden çok miktarda akım çeker (230 VAC'de 5 kVA Multi başına yaklaşık 10 A). Multi Kontrol Paneli sayesinde, maksimum jeneratör veya kıyı akımını ayarlayabilirsiniz. MultiPlus, diğer AC yüklerini de göz önünde bulundurarak, şarj etmek için var olan tüm ekstraları kullanır ve jeneratör veya kıyı beslemesinin aşırı yüklenmesini önler.