Yeni
 • 0
 • 1
 • 2
Victron Energy Color Control GX

Victron Energy Color Control GX

Fiyat
:
5.167,53 TL
Havale ile
:
TL 4.986,66
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Victron Energy Color Control GX

  Color Control GX, kurulumunuzun iletişim merkezidir. Tek bakışta canlı bilgi sunar ve kendisine bağlı bütün ürünleri kontrol etmenize olanak tanır. Ücretsiz Victron Remote Management Portalımız (VRM) kullanılarak Color Control GX'e erişildiğinde dünyanın neredeyse her yerinden tam sistem kontrolü sağlanır.

  Sezgisel sistem genel bakışı - bilmeniz gereken her şey

  Color Control GX tek bir dokunuşla sisteminize anında genel bakış sağlar: akü şarj durumu, mevcut güç tüketimi, PV'den güç toplama, şebekeden/jeneratörden güç provizyonu.

  Victron Remote Management'ın tüm özellikleri

  Victron Remote Management (VRM), CCGX veya Venus GX'inize bağlı tüm sistem bileşenlerinin çok geniş kapsamlı kontrollerine ve ayarlarına tam erişim sağlamanıza olanak tanır. Dünyanın her yerinden ve her zaman uzak kullanıcı ve kurulumcu oturumu açma olanağı tanır. Bu güçlü uygulama aynı zamanda sorunsuz tanı kontrolleri ve bilgi arşivi analizi sunar.

  Otomatik Jeneratör çalıştırma/durdurma

  Color Control GX, jeneratörünüzü otomatik olarak çalıştırmak üzere programlanabilir; düşük voltaj, yüksek talep veya akü şarj durumu ile tetiklenebilir. Buna ek olarak "sessiz" saatler sonrasında etkinleşmek üzere de ayarlanarak gece yarısı istenmeyen rahatsızlık vermesi önlenebilir.

  Uzak Konsol - her şeyi her yerden kontrol edin...

  Uzak Konsol özelliği mevcuttur. CCGX kontrol panelinin ön yüzünü telefonunuzda veya diğer cihazınızda taşıyor gibi hissedersiniz.

  Enerji Depolama Sistemleri - 24 Saat İzleme

  Color Control GX, Enerji Depolama Sistemlerini yönetir. Yedek aküleri %100 şarjda tutar, elektrik kesintileri sırasında devreye girer ve fazla gücü (güneş enerjisini) kullanıma geçerek tasarruf etmenizi sağlar.

  Botunuzdaki veya karavanınızdaki elektrikli eşyaları uzaktan izleyin

  Bir yolculuğa çıkmayı mı planlıyorsunuz? Color Control GX'in uzaktan izleme özelliği botunuzun veya karavanınızın yolculuğa hazır olduğundan emin olmanızı sağlar. Color Control GX, bağlı durumdaki diğer üreticilere ait ekipmanlarla iletişim kurmanıza olanak tanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.