Truma Combi Sistemi Kılavuzu
Truma Combi Sistemi Kılavuzu

Başlangıçta karavan pazarı için geliştirilmiş olan hafif, kompakt ve verimli Truma Combi sistemi, hem alan hem de su ısıtmayı tek bir ünitede birleştirir.

Gaz veya elektrik (veya her ikisinin bir kombinasyonu) ile çalışan Truma sistemi esnek, sessiz ve güçlüdür ve ihtiyaç duyduğunuzda (ayrı ayrı veya birlikte) ısı ve sıcak su sağlayabilir.

Anında ısı

Isınması bir saat kadar sürebilen ıslak ısıtma sistemlerinden farklı olarak, Truma Kombi ısıyı neredeyse anında verir. Sistem dakikalar içinde ve hatta hem elektrik hem de gaz kullanıldığında daha hızlı ısı sağlar! Ve bazı geleneksel hava üflemeli ısıtıcıların aksine, Truma Combi neredeyse sessizdir, bu nedenle huzur ve sessizliğinizi bozacağı için endişelenmenize gerek yoktur.

Toplam kontrol

Muhtemelen bu sistemin en etkileyici kısmı, alan ve su ısıtıcıları için sıcaklığın ayarlanmasından elektrik ve su ısıtıcıları için güç kaynağının değiştirilmesine kadar tüm sistemi kontrol eden, ev tipi merkezi ısıtma sistemlerinden ilham alan, kullanımı kolay tek kontrol panelidir.

İki zamanlayıcı ve bir termostatla, sıcak suyu veya ısıtmayı istediğiniz zaman, istediğiniz sıcaklıkta yanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu, eğer gün içinde dışarıdaysanız, dönüşünüzden hemen önce yanmasını ayarlayabilir ve gücü boşa harcamadan sıcak bir karavana geri dönebilirsiniz.

Alan ve verimlilik

Konu alan ve verimlilik olduğunda, Combi'nin diğer ısıtıcılara göre gerçek avantajları vardır. Hem alanı hem de su ısıtıcısını tek bir ünitede birleştirir, bu da onu önemli ölçüde daha hafif hale getirir ve çoğu sistemden çok daha az yer kaplayarak mevcut depolamayı en üst düzeye çıkarması anlamına gelir. 12 voltluk sistemden düşük güç tüketiminin yanı sıra, yakın gelecekte bu Truma Combi sistemini neden daha çok göreceğinizi anlayabilirsiniz!


Aşağıdaki bağlantıdan Truma Combi Ortam ve Su Isıtıcı modellerini inceleyebilirsiniz.

//www.marinmalzeme.com/tekne-karavan-ortam-su-isiticilari
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.