x
Victron Energy Centaur

Victron Energy Centaur 24V 16A Akü Şarj Cihazı

Fiyat
:
7.357,29 TL
Havale ile
:
TL 7.099,78
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • VICTRON Centaur 24V 16A Akü Şarj Cihazı

  Victron Energy'nin yeni Centaur pil şarj cihazları serisi, gerçekten dünya çapında bir ürün olacak şekilde tasarlanmıştır. Evrensel uygunluk ve giriş/çıkış özellikleri, Hollandalı üreticinin yeni serisinin en önemli özellikleridir.


  Hem Avrupa'nın CE, hem de ABD'nin UL şartlarına uyacak şekilde tasarlanmış olan Centaur modeli serisi, 90-265VAC 50/60Hz girişini kapsayan bir otomatik aralık ayarlama girişi özelliğine sahiptir ve bu da, dünyanın her yerinde kullanılabileceği anlamına gelir. En önemlisi ve evrensel giriş iddiasında olan diğer ürünlerden farkı ise, Centaur serisinin belirtilen tüm aralık dahilinde tam çıkışı gücünü koruyacak olmasıdır. Centaur modeli ayrıca 90-400VDC girişinde de çalışarak, bir Dizel Elektrik sisteminde mükemmel bir Şarj DC-DC Dönüştürücüsü olur.

  Diğer özelliklerinin arasında, pillerin her zaman tam dolu olmasını sağlayan tam otomatik üç aşamalı şarj özelliği ve tipik tesisatların çoğunluğuna uyması için çok pilli yapılandırmalar için yalıtılmış üç şarj çıkışı vardır. Seri, 16A ile 100A arasındaki 12V ve 24V modellerini kapsar.

  Aynı ürünün, hedeflenen pazara veya teknenin nereye götürüleceğine bakmaksızın tüm tekneler için uygun olduğu gerçeği, aynı ölçüde hem tekne üreticisi, hem de tekne sahibi için büyük bir avantajdır.

  Bu rekabetçi pazardaki fiyat duyarlılığı düşünüldüğünde, tüm pazarlar için tek bir model serisi demek, çok daha rekabetçi masraflar anlamına da gelir. Dünyanın neresinde kullanılırsa kullanılsın, bu seri, Victron Energy markasının kalitelerini tehlikeye sokmaksızın kapsamlı, rekabetçi ve uyumludur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.