5.192,47 TL
Havale ile : TL   5.010,73

Victron Energy SmartSolar MPPT 150/60 Tr Şarj Regülatörü

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Victron Energy SmartSolar MPPT 150/60 - Tr Şarj Regülatörü

  Solar şarj cihazı, güneş panellerinden gelen enerjiyi toplar ve akülerinizde depolar. En yeni ve en hızlı teknolojiyi kullanan BlueSolar bu enerji toplama işlemini maksimum seviyeye çıkarır ve aküyü en kısa sürede tamamen şarj eder. BlueSolar akünün sağlığını korur ve hizmet ömrünü uzatır.

  SmartSolar şarj kontrol cihazı ciddi ölçüde bitmiş bir aküyü bile yeniden şarj eder. Hücrelerin kalıcı olarak sülfatlanmaması ve hasar görmemesi kaydıyla 0 Volt'a kadar düşmüş bir akü voltajıyla çalışabilir.

  MPPT: Ultra hızlı Maksimum Güç Noktası İzleme

  MPPT teknolojisi, solar panellerinizin (PV) voltaj ve akım çıkışını sürekli izleyerek panellerin topladığı her damla gücün alınabilmesini ve depolanabilmesini sağlar. Bunun avantajı özellikle havanın parçalı bulutlu olduğu ve ışık yoğunluğunun sürekli değiştiği zamanlarda fark edilir.

  Uzaktan İzleme ve Kontrol

  Bir Bluetooth güvenlik cihazı takıp bunu VictronConnect aracılığıyla akıllı telefon veya başka bir aygıtınızla eşleştirerek BlueSolar MPPT şarj cihazının kapsamlı özelliklerini uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Tesisatınız internette Victron Uzaktan Yönetim Portalına (VRM) bağlanmışsa MPPT'nin tüm işlevlerine dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden erişebilirsiniz, üstelik her iki hizmet de ücretsizdir. Hiçbir internet bağlantısının veya yakınlarda telefon sinyalinin olmadığı uzak tesisatlarda ise, opsiyonel sunulan bir LoRaWAN (uzun menzilli geniş alan ağı) aygıtı ile Bluetooth eşleştirmesi yaparak MPPT'nizi izleyebilirsiniz.

  Opsiyonel SmartSolar Kontrol Ekranı

  SmartSolar Kontrol Ekranı ile şarj cihazınızın durumunu ve şarjın doluluk oranını bir bakışta kontrol edebilirsiniz. Size gerçek zamanlı denetim ve ayarlama imkanları sunması için ekranı MPPT şarj cihazınızın ön yüzüne takmanız yeterli.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.