x
Kategori Menüsü
Marka Listesi
Bize Ulaşın

Optima Blue Top BT SLI 4,2 12V 50A Akü

Optima Blue Top BT SLI 4,2 12V 50A Akü
Ürün Fiyatı: 2.128,30 TL + KDV
KDV Dahil:2.511,40 TL
Havale İle:2.423,50 TL (% 3.5 İndirimli)
Toplam Tutar:2.511,40 TL
 
Optima Blue Top BT SLI 4,2 12V 50 AH Akü

Optima Blue Top serisi marin uygulamaları için dizayn edilmiş marş ve derin devir aküsüdür. Spirall Cell teknolojisi sayesinde diğer akülere daha dayanıklıdır ve daha yüksek marş akımı sağlar.

Patentli Spiralcell teknolojisi sayesinde daha çok kullanım süresi, daha kısa şarj olma süresi ve geleneksel marin akülerine göre iki kat süreli kullanım.

Marş anında çok yüksek güç

Asit sızdırmaz özelliği ve yüksek ısı dayanıklılığı ile birlikte daha uzun raf ömrü.

Akü içindeki spiral plakalar yerine sabitlenmiştir, bu da akü'nün titreşime karşi daha dirençli olmasını saglar.Yapılan testlerde geleneksel marin akülere göre bu oran 1'e / 15 olarak tespit edilmiştir.Bu durum optima aküleri yoğun sallanımlı seyirler için mükemmler bir seçenek yapmaktadır. 

SpiralCell aküler, sıradan akülere göre daha geniş yüzey plakası sunmaktadır, çünkü kendi etrafındaki yüzey bobinleri silindir şeklindedir. Bu da, daha fazla kimyasalın plakayla temas ederek, daha hızlı yeniden doldurma ve daha fazla güç aktarımıdır.

Derinine İnme

Derin devir akülerden, tipik olarak kullanım sırasında akü kapasitesinin yüzde 60-70'inin deşarj olduğu kullanımlarda yararlanılmaktadır. Bu derin, tekrarlanan amper yükü aküye bu "derin devir" adını vermiştir. Ve sadece yüzde 1 ile 3 deşarja maruz kalmasıyla araba marş aküsünden oldukça farklıdır

Performans Verileri

Gerilim: 12 V DC
Kapasite: 50 AH
Soğuk marş akımı: 815

 

Fiziksel Özellikler

Kasa Boyutu:              BT DC 5,0
Uzunluk: 254 mm
Genişlik: 175 mm
Yükseklik: 200 mm
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.