886,08 TL + KDV
1.045,57 TL
Havale ile : TL   1.008,98

Optima Blue Top BT DC 4.2 12V 55A Akü

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Optima Blue Top BT DC 4.2 12V 55A Akü

  Optima Blue Top serisi marin uygulamaları için dizayn edilmiş marş ve derin devir aküsüdür. Spirall Cell teknolojisi sayesinde diğer akülere daha dayanıklıdır ve daha yüksek marş akımı sağlar.

  Patentli Spiralcell teknolojisi sayesinde daha çok kullanım süresi, daha kısa şarj olma süresi ve geleneksel marin akülerine göre iki kat süreli kullanım.

  Marş anında çok yüksek güç

  Asit sızdırmaz özelliği ve yüksek ısı dayanıklılığı ile birlikte daha uzun raf ömrü.

  Akü içindeki spiral plakalar yerine sabitlenmiştir, bu da akü'nün titreşime karşi daha dirençli olmasını saglar.Yapılan testlerde geleneksel marin akülere göre bu oran 1'e / 15 olarak tespit edilmiştir.Bu durum optima aküleri yoğun sallanımlı seyirler için mükemmler bir seçenek yapmaktadır. 

  SpiralCell aküler, sıradan akülere göre daha geniş yüzey plakası sunmaktadır, çünkü kendi etrafındaki yüzey bobinleri silindir şeklindedir. Bu da, daha fazla kimyasalın plakayla temas ederek, daha hızlı yeniden doldurma ve daha fazla güç aktarımıdır.

  Derinine İnme

  Derin devir akülerden, tipik olarak kullanım sırasında akü kapasitesinin yüzde 60-70'inin deşarj olduğu kullanımlarda yararlanılmaktadır. Bu derin, tekrarlanan amper yükü aküye bu "derin devir" adını vermiştir. Ve sadece yüzde 1 ile 3 deşarja maruz kalmasıyla araba marş aküsünden oldukça farklıdır

  Performans Verileri

  Gerilim: 12 V DC
  Kapasite: 765 AH
  Soğuk marş akımı: 765 

   

  Fiziksel Özellikler

  Kasa Boyutu:              BT TC 4,2
  Uzunluk: 254 mm
  Genişlik: 175 mm
  Yükseklik: 200 mm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.