Yeni
17.733,75 TL + KDV
20.925,82 TL
Havale ile : TL   20.193,42
Mastervolt

Mastervolt Mass Combi ULTRA 12/3000-150 İnvertör + Akü Şarj Cihazı

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Mastervolt Mass Combi ULTRA 12/3000-150 İnvertör + Akü Şarj Cihazı

  Mastervolt, off-grid elektrik sistemlerinde Hollandalı lider firma, yenilikçi bir Mass Combi Ultra serisini piyasaya sundu. Akıllı bir transfer sistemi, yüksek verimli MPPT solar şarj regülatörü ve ayrı ikinci şarj cihazı ile bu kompakt invertör / şarj kombinasyonu sağlam kaliteli ve kolay monte edilebilir bir ünitenin içinde yer almaktadır.

  Daha yüksek güç ve daha fazla konfor için artan talebin ardından, kullanılan sistemler daha fazla ve daha karmaşık hale gelmektedir. Buna karşılık Mastervolt ekibi zaten piyasadaki en iyi ürünü daha geliştirmek ve yeniden tasarlamak için yeni bir çalışma yaptı. Amacımız bir elektrik sisteminin tüm ortak ihtiyaçlarını entegre ederek bugünün ve yarının ihtiyaçlarını, Mass Combi Ultra içinde yerine getirmek oldu. Bu, kurulumu kolaylaştıran genel maliyetlerinizi düşüren ve performansı önemli ölçüde arttıran bir ünite oldu.

  En Son Teknoloji

  Mass Combi Ultra Mastervolt'un kendi mühendislik ekibi tarafından geliştirilen yenilikçi teknolojisini içerir. Önemli özellikleri arasında ultra-hızlı ve güçlü bir DSP kontrolleri ile en son yüksek frekans teknolojisi V6 konvertör içerir. Bu özellik düşük 'yüksüz' tüketim ile akülerin hızlı boşalmasını önler ve klima gibi yüksek başlangıç akımlı yüklerde start-up'i kolayca, güç azalmaları veya ışık titremesi olmadan vererek kullanıcılara avantajlar sunar. Mass Kombi Ultra'yı kendi grubunda emsalsiz yapan bir özelliği ise yüksek verimliliğidir.

  Bir Mastervolt sistemin içinde Mass Kombi Ultra 

  Yeni Mass Combi Ultra Mastervoltun sistemlerine mükemmel uyum sağlıyor. Tüm ekipmanlara kolayca MasterBus üzerinden bağlanır ve hatta kurulum sadece bir MasterView Easy dokunmatik ekran ile kontrol edilir ve izlenebilir. Bu Mass Combi üzerinden tüm bilgileri temin etmek ve yönetmek için kullanılabilir, aküler ve diğer kaynaklar, örneğin jeneratör, şebeke veya güneş panelleri gibi. Sistem aynı zamanda Mastervoltun merkezi dijital geçiş sistemi için uygundur.

  Sessiz operasyon

  Mass Combi Ultra aktif optimum soğutma kavramı ile birlikte, fanların minimal kullanılmasını sağlayarak, yüksek bir verim sağlar. Gerektiğinde gelişmiş termal tasarımı gerekli optimum performans ve sessiz çalışma sunar. Kombi %50 güce kadar fan soğutması olmadan çalışabilir. Bu gece çalışan uygulamalar için mükemmeldir; az güç tüketildiği zaman, fan sessiz çalışması için durur. Ortam sıcaklığı çok yüksek olduğunda, maksimum kapasite gereksinimleri için veya, Aktif Optimum Soğutma kavramı doğrusal bir şekilde fan hızını düzenler. Bu çok hızlı dönme veya rahatsız edici bir gürültü oluşmamasını sağlar.

  Güneş enerjisinden yüksek kazanım

  DC bağlantı tarafında Mass Combi Ultra ilginç özelliklere sahiptir. Bunlar Solar şarj girişi ve bağımsız ikinci şarj çıkışı gibi. Mastervolt süper verimli yerleşik MPPT solar şarj regülatörü yapmak için şebekeye bağlı güneş sektöründe edindiği bilgiden faydalandı. Piyasadaki düzenleyiciler ile karşılaştırıldığında, MPPT akülerinizi şarj etmek için güneş enerjisini çok daha yüksek verimli sunuyor.

  Çift AC girişi

  Mass Combi Ultra özellikleri, ayrı jeneratör ve Sahil güçü için AC girişleri için, her güç kaynağının belirli özelliklerine göre ayarlanır. Ultra-hızlı kontroller sayesinde, invertöre ve invertörden geçiş transferi sorunsuz halledilir. Bu özellik sayesinde bilgisayar gibi hassas cihazlar enerji kesinti riski olmadan sürekli güç ile çalışır.

  Paralel ve 3-faz operasyon

  Mass Combi Ultra'nın fonksiyonları tek bir ünite çalışmasının ötesine geçiyor: Yeni dizayn paralel ve 3 faz operasyonu mümkün kılıyor ve 35 KW güce kadar ulaşılabiliyor.

  Paralellenemeyen performans

  Mass Combi Ultra 24/3500-100 40° C'sıcaklıkda sürekli 3500 W inverter güç sağlar ve aynı zamanda % 200'lük bir pik güç sunuyor. Mass Combi Ultra kendi sınıfındaki en güçlü akü şarj cihazı ile birlikte geliyor, Ana akü grubunun hızlı şarj için tam şarj geriliminde eşsiz bir 100 A çıkış ile geliyor. 

  Ayrı bir akü şarj ünitesi

  Bütün Mass Combi Ultra ünitelerin dahili ikinci bir şarj çıkışı mevcut, ki bir çok zaman hem 12 V, hemde 24 V aküleri şarj edebilirsiniz. Bu pratik fonksiyon sayesinde hem montaj kolaylığı, hem de kullanıcıya tasarruf sağlanıyor.

  Optimum akü kullanımı

  Mastervolt'un uzun yıllardır süren deneyimine dayanarak, Mass Combi Ultra akülerinizden, maksimum güç ve kullanım ömrü açısından, en iyi verimi sağlama özelliklerine sahiptir. Temel özellikler arasında, aşırı ısınmayı önleyen ve düşük "yüksüz" akım tüketimi sağlayan, saf, parazitsiz DC voltajı gelir.

  Evdeki Konfor

  Mass Combi Ultra iki ayrı AC çıkışı özelliğini sahiptir. Bir çıkış buzdolabı ve ses sistemleri gibi kritik kalıcı yükleri desteklemeyi sağlar, Diğer çıkış ise kritik yüklerin yararına her zaman, istenilen ayarda otomatik olarak kapatılabilir. Su ısıtıcıları gibi şart olmayan tercihli yüklerde.

  Kolay Montaj

  Özenle tasarlanmış bağlantıları montajcılar için optimize edilmiştir. Montaj ve bağlantı bir mantık düzeni, sağlam terminaller ve kablo rakorları için ihtiyacı ortadan kaldırarak hızlı ve kolay olmuştur.

  Özellikler

   
  Genel Özellikler
  Okuma LED gösterge 
  Boyutlar, yxgxd 472 x 318 x 175 mm
  18,6 x 12,5 x 6,9 inch
  Ağırlık 15 kg
  33,1 lb
  Soğutma Bakımsız değişken fanlı 
  Onaylar CE, E-mark, ABYC 
   
  Teknik Özellikler
  Şarj karakteristiği IUoU, otomatik 3-kademe(+) AGM/jel/lLityum Iyon/traksiyon/spiral/NiCad için 
  Isı aralığı -25 °C ile +60 °C, kapasite düşümü > 40°C 
  Koruma derecesi IP23 ( Dikey Montajda) 
  Güvenlik korumaları aşırı ısı, aşırı yük, kısa devre, yüksek akü, düşük akü, 
  MasterBus uyumluluk Evet 
   
  Sinüs dalga invertör özellikleri 
  Nominal akü voltajı 12 V (10-15 V) 
  Çıkış voltajı (± 2%) 230 V (± 2%), ayarlanabilir 180-260 V 
  Çıkış dalga formu Gerçek Tam Sinüs 
  Sürekli güç 40 °C ortamda, cos phi 1 3000 W 
  Paralel bağlama  Evet, 10 adete kadar 
  3-faz bağlama Mevcut 
  Max. verimlilik ≥ 90 %
  Demoraj kapasitesi            6000 W, 26 A 
  DC tarafındaki maksimum dalgacık < 5% 
  Yüksüz tüketim (ON/inverter OFF/OFF) 16 W / 2 W / 0 W 
   
  Akü şarj ünitesi Özellikleri
  Nominal giriş voltajı 184 – 275 V 
  İkinci şarj ünitesi şarj karakteristiği IUoU, otomatik 3-kademe(+) veya sabit voltaj 
  İkinci şarj ünitesi çıkış voltajı 12-24 V ayarlanabilir 
  İkinci şarj ünitesi çıkış akımı 10 A
  Akü ısı sensörü evet, Mevcut 
  Maksimum şarj akımı, 40 °C ortamda 150 A, 14,25 Voltda 
   
  Transfer Sistemi Özellikleri
  AC girişi 1 50 A ( Sadece jeneratör) 
  AC girişi 2 30 A ( Sadece şebeke) 
  AC çıkış 1 67 A
  AC çıkış 2 50 ( Anahtarlı) 
  Transfer süresi hızı Kesintisiz ( UPS < 1 ms) 
  Transfer voltaj aralığı (ayarlanabilir) 184-275 V
  Transfer frekans aralığı (ayarlanabilir) 35 – 66 Hz

  Garanti: 2 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.