x
İkinci El Tekne Malzemeleri Mağazası Açıldı
Derin Marin Yat Malzemeleri ve Çelik Halat

Derin Marin 2013 senesinde Bodrum'da yeni bir faaliyet ile tekne sahiplerini buluşturuyor.


Tekne sahibi olmak, bildiğiniz üzere, ekipman alımı, tamiri, değiştirilmesi gibi pek çok faaliyeti de beraberinde getirir. Tekne ekipmanları ise tekne sahipleri için en önemli masraf kalemlerinden biridir.

Derin Marin, tekne sahiplerinin, çalışır durumda olan ancak herhangi bir neden ile (daha farklı modele geçiş, tekne değişimi vb nedenler) artık kullanılmadıkları ekipmanlarını tekrar kullanıma sokuyor. Ekipman ihtiyacı olan denizseverler ile elindeki ekipmanı değerlendirmek isteyen tekne sahiplerini buluşturuyor.

"İkinci El Tekne Malzemeleri" pazarı adı altında Derin Marin mağazasının bir bölümü ikinci el tekne malzemeleri alım satımına ayrıldı.

Derin Marin İkinci El Tekne Malzemeleri Pazarı Derin Marin İkinci El Tekne Malzemeleri Pazarı

Artık eski tekne malzemelerinizi bir köşeye ayırırken "alırken o kadar para vermiştim" düşüncesinden ve "bu eski malzemeleri nerede saklayacağım" derdinden kurtulacaksınız.

Kullanmadığınız, iyi durumdaki tekne malzemelerinizi Bodrum'daki mağazamıza getirin, aynı malzemeye ihtiyacı olan denizci dostlarımız ile sizleri buluşturalım.

İletişim bilgilerimiz için tıklayınız
Haberler
İkinci El Tekne Malzemeleri Mağazası AçıldıDerin Marin bünyesinde Bodrum'daki mağazamızın bir bölümünü ikinci el tekne malzemelerine ayırdık. Teknelerine yeni teçhizat alıp eskisini ne yapacaklarını bilemeyen tekne sahipleri ile teknelerine malzeme almak isteyen dostlarımızı aynı çatı altında buluşturuyoruz.
Alican Kaynar, Dünya Yelken Kupası Hyeres'in şampiyonu olduİlk yarışlardan itibaren elde ettiği üstünlüğü sonuna dek koruyan ve hafta boyunca gerçekleşen 11 yarıştan 3’ünü birincilikle tamamlayan yelkencimiz, sonunda “şampiyon” unvanıyla podyum yaptı.
2017 Yat Yarışları Programı açıklandıYat yarışlarında yeni yılın “siftahı” Marmaris’te düzenlenen ERGO-MIYC Kış Trofesi’nin ilk ayağı ile yapıldı. Bununla birlikte TYF de 2017’nin YatSportsBoat ve Dragon sınıflarının takvimini yayınladı. 
Fırtına TakvimiTürkiye Sahilleri Fırtına Takvimi
Üye Girişi
Giriş
 
 
Döviz Kurları
USD:3.536 EUR:4.1184 GBP:4.73381
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.